Запустився Інтернет-сайт паліативної допомоги Херсонщини

В рамках проекту "Центр підтримки паліативної допомоги в Херсонській області" за фінансової підтримки МБФ "Відродження" Херсонським обласним благодійним фондом "Об'єднання" було запущено Інтернет-сайт паліативної допомоги Херсонщини.


Наразі, у Херсонській області дуже слабка інформованість населення щодо паліативної допомоги. Люди все частіше воліють відійти від розмов, пов’язаних зі смертю, а також від проблем та потреб важко хворих людей, бо така тема їх лякає. Інтернет-сайт «Паліативна допомога Херсонщини» стане підґрунтям у розкритті та піднятті тем щодо існуючих проблем та потреб хворих у термінальних стадіях людей у Херсонській області на загальний огляд. 

Мета такого сайту - стати інформаційним вісником Херсонської паліативної допомоги, де буде висвітлюватись вся інформація щодо існуючих проблем та потреб медичних закладів, на базі яких знаходяться важкохворі, куди звертатись громадянам, як та чим можна допомогти хворим, просуватиметься тематика доступу до знеболення та таке інше. 

Кожного року майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб.

Приєднуйтесь до інформаційної кампанії доступу до знеболення STOP.Біль.