![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjba8EANwyzdaGF8Zr3AsE1Scz0uXfL9tBCk8aoMVZ-XdElkVwRgcnvzRDhrUzOItYZpl1mHguOV5Sm4vp-dGKnRD_WLS3k_3iEJRhMCgIJDlXoXsKqjAG4LLh4-KL8p0WEuBPRvap6f2GX/s200/usaid_BIG.png)
Місія коаліції у сфері охорони здоров'я - сприяти забезпеченню прав людини у сфері охорони здоров’я через інформування населення щодо їх прав у сфері охорони здоров’я і механізмів їх захисту, а також через вплив на державну політику у сфері охорони здоров’я на регіональному та національному рівнях шляхом посилення професійних взаємин та співробітництва партнерів проекту.
Стратегічні цілі:
- сприяння у забезпеченні надання безоплатної правової допомоги у сфері охорони здоров’я;
- підвищення рівня правової обізнаності населення України щодо прав у сфері охорони здоров’я.