![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjlR6_iTTsuZCk6PbHsRQa2uVwGAnOP24zA-LOhjvDfMacFYaLPAeooX9O5H5BbGZF5sRPb75k0ckI3x65DSUkxdeS8An-zhO7ffqfWB81LF78hOPWQ_WN3LDOuJFVoHi8GNj2XbNHyq-AS/s1600/1379623_466711760109582_1973360696_n.jpg)
Театр розпочав підготовку до вистави ще у 2012 році за підтримки благодійного фонду "Преподобного Серафіма Саровського". У 2013 році вистави театру були включені до заходів МХР Анастасіс присвячених Всесвітньому дню хоспісів та паліативної допомоги в м. Херсоні, підтриманих благодійним фондом "Відродження". Тепер колектив театру намагається допомогати іншим і збирає кошти на потреби дітей, що лікуються в гематологічному відділені Херсонської обласної лікарні.