Актуальні практики Інтернет-права: онлайн-дискусія


Інтернет-право UA запрошує правників, журналістів та усіх, хто цікавиться медіа та Інтернет взяти участь в online-дискусії “Актуальні практики Інтернет-права”!

На сьогоднішній день майже не можливо уявити особисте життя людини, роботу будь-якої організації чи установи без Інтернету та без їхнього представлення у віртуальному просторі. Однак, через те, що Інтернет занадто швидко став невід’ємною частиною життя людства, проблема врегулювання нових “електронних відносин” у праві залишається актуальною у будь-який період розвитку Інтернет.

Лише прямою дискусією з користувачами “Всесвітньої павутини” можливо віднайти бачення подальшого розвитку віртуального простору, в тому числі, і з точки зору права. Тільки так можна зберегти баланс між регулюванням та вільним розвитком кожного користувача в мережі, правом на доступ до Інтернет, свободою вираження своїх думок, тощо.

У рамках проекту передбачається проведення відкритої online-дискусії (прямий ефір на YouTube) з експертами від різних юридичних компаній, які розкажуть слухачам про практики захисту прав в сферах Інтернет-права, медіа-права, авторського права, поділяться своїм баченням розвитку Інтернет.

В цій дискусії приймуть участь в якості експертів:
  • Микита Полатайко (координатор практики інформаційних технологій (IT) ЮФ “Sayenko Kharenko”), тема: “Розвиток Інтернету – виклики державі”.
  • Марія Ортинська (директор патентно-юридичної компанії «IPStyle»; патентний повірений України), тема:  “Захист прав інтелектуальної власності в соціальних мережах”.
  • Констянтин Зеров (юрист патентно-юридичної компанії IPjurix; молодший науковий співробітник НДІ ІВ НАПрН України), тема: “Фіксація змісту веб-сторінки в мережі Інтернет як елемент здійснення права на захист авторських прав“.

Якщо ви бажаєте задовольнити свій інтерес в отриманні практичних знань в одній з найактуальніших сфер права, або продовжити вивчати проблемні юридичні питання розвитку Інтернет – долучайтесь до дискусії через форму реєстрації.

TV Union Фонда "Об'єднання" виступає інформаційним партнером онлайн-дискусії.