Херсонська Мапа Округів оновилась і стала більш інтерактивною


Активна робота нашої команди по напрямку вдосконалення Херсонської мапи округів націлена на те, аби використання мапи стало більш зручним, а сама мапа працювала швидше. Т.я. з кожним роком даних на ній стає все більше, а наразі майже 1000 об'єктів вже нанесено на мапу, ми вимушені були провести повний апгрейд функціоналу.

Завдяки проекту "Громада: Відкрита Ініціатива", що реалізовувався Фондом "Об'єднання" за підтримки МФ "Відродження", було створено новий веб-портал "OpenХерсонщина", куди власне і була переміщена Херсонська Мапа Округів.

Всі данні були переміщені, а також додані нові можливості. Хоч вони наразі і працюють у тестовому режимі, проте кожен має можливість тепер через реєстрацію на сайті, наносити на Херсонську Мапу Округів власні позначки - проблемні ділянки або місця у Херсоні, а також ідеї по покращенню міста. Ці дані ми плануємо в подальшому передавати новообраним депутатам, що відповідають за той чи інший округ міста. Ми маємо і більш амбіційні плани по цьому функціоналу, але про це пізніше.

Ми запрошуємо всіх активних городян долучитись до тестування оновленої мапи округів та приєднуватись до її покращення та розвитку власного міста.