Тендер на придбання обладнання


Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання» в межах проєкту "Херсон: На шляху до відновлення" що реалізується за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та адмініструється Pact в Україні, оголошує конкурс на закупівлю обладнання:

 1. Термопот 6,8 л - 1 шт
 2. Кулер для води підлоговий офісний - 1 шт
 3. Кавомашина - 1 шт
 4. Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2048 Вт·год) -1 шт
 5. Інфрачервоний обігрівач UFO Star 1900 + ніжка - 2 шт
 6. Маршрутизатор TP-LINK Deco M4 (2-pack) - 1 шт
 7. Сейф офісний - 1 шт
 8. Ноутбук HP Pavilion 15 RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Home - 2 шт
 9. Мережевий фільтр-подовжувач Aura Energy на 6 розеток - 4 шт
 10. Підлоговий світильник TÅGARP - 3 шт

Деталі про обладнання в Додатку № 1

Дедлайн тендеру:

Дата оголошення конкурсу: 24 червня 2024

Остання дата подання пропозицій: 7 липня 2024


Критерії відбору виконавця:

1.Суб’єкт підприємницької діяльності зареєстрований згідно законодавства України (ТОВ, ФОП) із відповідною сферою діяльності (КВЕД), не платник ПДВ

2.Ціна договору включає всі витрати на виготовлення, можливу доставку, вантажно-розвантажувальні роботи та інші накладні витрати та залишається незмінною протягом усього терміну дії договору.

3.Готовність поставити товар за умови післяплати. 

4.Готовність поставити товар у місто Херсон.

5.Наявність гарантійниого обслуговування обладнання.

6.Термін постачання: 30 днів з моменту підписання договору.


Тендерні процедури

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати такі документи:

 • Цінова пропозиція з характеристиками товарів – заповнити Додаток 2 .
 • Зразок Договору на продаж товару з калькуляціями.
 • Реєстраційні документи ТОВ/ФОП, які підтверджують державну реєстрацію та податковий статус.

Всі документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані на електронні адреси: office@fundunion.org та ac@fundunion.org.

У темі листа вказати «Пропозиція на придбання обладнання» до 18:00 7 липня 2024.  Всі конкурсні пропозиції, отримані Фондом після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 7 липня 2024, розгляду не підлягатимуть. 

Визначення переможця конкурсу, відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні. Результати конкурсу будуть повідомлені Фондом учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців – до 15 липня 2024 р.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього конкурсу можна надсилати на пошти office@fundunion.org , ac@fundunion.org до 3 липня 2024 року.


Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій: 

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення. 
 • Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення. 
 • Якість опису товарів та відповідність очікуванням організатора. 
 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.


Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що Фонд залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення. 

Учасник цього конкурсу надсилаючи документи для участі у конкурсі підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що Фонд може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що Фонд не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.