![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsvAlFQSEpg48MFNAi-k1sfJyDhtVHW8vBuosQ1YX-I1_XaFTmpNGzu51GjquwTVa06jLCKLxqfLeme6pcSlObs9jstW1AN9ob5y5ItgbwIDoVmZAv8N5I_tfHRPAtOuciCZSpQebYI78/s1600/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg)
Серед завдань проекту передбачається проведення низки заходів для розвитку суспільної онлайн мережі; надання медіапартнерам проекту навичок обговорення локальних подій в численних радіо- та відео-дискусіях; сприяння використанню цифрових технологій в спільнотах, які не є регулярними користувачами інтернет-ресурсів через відсутність навичок, мотивації або доступу до них.
Херсонський обласний благодійний фонд "Об'єднання" та ще 9 організацій України виступає в якості медіа партнера у проекті.