![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRmJ3PpQo8R8bDt-v9RnVgMUwMtIProkp6p7s-qOciUGJRyJ_d8wZBkWKJPtLB1CphQUkXCuOSA5FDiKoocAakC_X-69VaL7PbGqhfBVHurKyQYwP8zKObPUkJmyqeAqTEiWjV5yMOTyY/s200/TU8sLN1TEQc.jpg)
Під час програми на прикладі с. Музиківка, Херсонської області ми поговоримо про те як зараз можна розвивати українські села, Людмила розповість як вони впроваджують проектний підхід в вирішення поточних проблем громади.
Також ми поговоримо про типові проблеми сіл та способи їх вирішення, про участь у державних програмах та конкурсах, про співпрацю з громадськими організаціями та результат від такого партнерства, про розвиток молоді, про залучення громади до всіх процесів в селі, про досвід Музиківської громади в реалізації різноманітних проектів.
Прямий ефір та запис дивіться на цій сторінці.
Программа "Херсонщина Online" проходит в рамках проекта Института развития креативных технологий и Мас Медиа "Ukraine Social Community - голос громади буде почутий" при поддержке Фонда развития СМИ Посольства США в Украине. Взгляды авторов не обязательно совпадают с официальной позицией правительства США./ Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.