Запрошуємо на тренінг по програмі Британської Ради


2-3 квітня 2018 у Херсоні пройде тренінг по програмі Британської Ради "Активні громадяни" на тему соціального розвитку громад та проектного менеджменту.

Випускники, що пройдуть тренінг, отримають сертифікати та можливість подавати свої ідеї на фінансування до Британської Ради.

Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори програми Британської Ради.

Під час тренінгу будуть розібрані такі теми:
  • побудова сталого розвитку в громадах
  • налагодження діалогу та робота в команді
  • виявлення проблем в громадах
  • основи проектного менеджменту

Кількість місць на тренінгу обмежена 20 учасниками.

Учасники мають бути старше 18 років та бути вмотивованими реалізувати власні проекти соціальної дії. Організатори не покривають учасникам витрати на проїзд та проживання під час тренінгу.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Адміністративний збір за участь у тренінгу - 50 грн з особи (ці кошти підуть на необхідні матеріали для проведення тренінгу).

Участь у всіх навчальних модулях тренінгу - обов'язкова!

Час навчання: два дні з 10:00-18:00.

Реєстрація відкрита до 25 березня за посиланням: https://fdun.tk/ac-2018

Місце проведення тренінгу у Херсоні буде додатково повідомлено відібраним учасникам після 27 березня.


Довідкова інформація

Програма "Активні громадяни" ставить перед собою мету сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає отримання потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Програма впроваджується Британською радою у 52 країнах світу у співпраці з організаціями громадянського суспільства. Фонд "Об'єднання" з травня 2015 є офіційним партнером Британської Ради в Україні.

У 2017 році у Херсонській області Британська Рада підтримала проекти наших випускників загальною сумою 860 408,14 грн. Більше інформації за посиланням.