Допомога що треба: розпочата співпраця із РозеткоюНаш Фонд долучився до платформи "Допомога що треба", де благодійники з усієї країни можуть купувати товари для забезпечення своїх нагальних потреб на сайті Rozetka за спеціальною ціною. Завдяки економії на покупках у фондів з’являться додаткові кошти на інші напрями допомоги.

За серпень 2020 року на закупівлі обладнання і товарів загальноосвітнім закладам Херсона і Червонограда ми вже змогли зекономити 15 446 грн завдяки програмі співпраці.


В рамках нашого конкурсу шкільних ініціатив ми придбали:
  • 13 електронних конструкторів Znatok, 7 програмованих роботів Ubtech Jimu Tankbot, 9 наборів батарейок Duracell для STEM-лабораторії у Херсонській школі №51;
  • 8 швейних машин JANOME та оверлок iSEW для Школи моделювання та шиття у Херсонській гімназії №1;
  • Інтерактивну дошку Tecro для ресурсної кімнати у Червоноградський НВК №3


Зекономлені кошти дозволили придбати більше товарів для закладів які реалізують соціальні ініціативи заради своїх учнів.

Нагадаємо, що раніше ми провели конкурс шкільних проєктів, за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program, під час якого було обрано 18 проєктів-переможців у 5 містах України.