![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLv5Uol90l9A-sVYuUjZkTWhbNpAsKHTwZ-SCLm_YzKO7rbygPJ80vTbH-LFttcf9IxfMhYOgU7ifl2qJANcBEZZ62EssBF2khuTnNxWhypqQxtpNtDUsyAYRfj3zi3U1C0oHRbws3IJbv/s200/happykids.jpg)
Для онкохворих дітей, що знаходяться в гематологічному відділені обласної дитячої лікарні збирали кошти всією громадою. Ламінарний бокс для виготовлення хіміопрепаратів, буде встановлений компанією «Б.А.Т. – БіоАналітичні Технології» вже на початку листопада.
Всього 38 тис. 414 гривень зібрано у результаті благодійної кампанії, що проводилась до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги у Херсонській області. Задлишок коштів після покупки ламінарного боксу буде використано для закупівлі знеболювального пацієнтам Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до кампанії!