Запрошуємо активних громадян на тренінг по програмі Британської Ради


Шановні активні громадяни, якщо ви хочете покращити свої навички з ефективного ведення діалогу, командної роботи, проектного менеджменту, та волієте зробити своє місто або село кращим, то цей тренінг для вас!

Дата: 27-29 липня 2017
Місце: с. Кізомис, Херсонська область (територія дитячого табору "Фрегат")
Початок: о 10:00
Учасники: активні громадяни віком від 18 років, які хочуть покращити свої громади

Випускники, що пройдуть мінімум 75% тренінгу отримають сертифікати та можливість подавати свої проекти на фінансування до Британської Ради.

Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори Британської Ради програми Active Citizens
Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 15 липня. 
Організатори забезпечують відібраних учасників проживанням та харчуванням під час навчання. 
Проїзд до місця проведення тренінгу та назад учасники покривають самостійно.

Під час тренінгу будуть розібрані такі теми:
  • розвиток довіри та взаєморозуміння
  • сталий розвиток в громадах
  • налагодження діалогу та робота в команді
  • виявлення проблем в громадах
  • написання проектів та проектний менеджмент
Учасники також матимуть можливість дізнатись про успішний досвід реалізації проектів у Херсонській області та поспілкуватися з активними громадянами, які вже отримували фінансування від Британської Ради. Це неймовірна можливість перейняти досвід від практиків, - від студентів до голів сіль рад, - які змогли залучити сотні тисяч гривень фінансування на розвиток своїх громад.

Про програму
З травня 2015 року Фонд "Об'єднання" є регіональним партнером Британської Ради в Україні у програмі «Активні громадяни». В рамках програми, ми проводимо навчання громад, проекти соціальної дії яких фінансує Британська Рада. Починаючи з травня 2015 року, Британська Рада підтримала ідеї наших випускників по всій Херсонській області на загальну суму понад пів мільйона гривень.

Тематика проектів відрізняється в залежності від часу та місця їх реалізації. Багато проектів було направлено на благоустрій парків, місць відпочинку для громадян, встановлення вуличного спортивного обладнання, реставрація зупинок або інших громадських об'єктів, підвищення туристичної привабливості населених пунктів через створення різних арт об'єктів та просторів, активізація громади через їх залучення до фестивалів, конкурсів, турнірів тощо.

Про місце тренінгу
Місце проведення тренінгу - територія дитячого табору "Фрегат", який розташований у с. Кізомис Білозерського району Херсонської області в заповіднику гирла Дніпра на піщаній косі з тінистим парком в 4,5 га. З одного боку косу омиває озеро, що покрите дивовижної краси яскраво-жовтими лататтям і біло-рожевими ліліямі. Другу сторону коси омиває Дніпро-Бузький лиман - з великою кількістю неймовірно красивих проток. Навколишні водні простори населені різноманітними птахами, тваринами, що надає можливість вивчати природу не за книжками, а торкаючись до неї вживу.

Тренінг проводиться Фондом "Об'єднання" за фінансової підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми "Активні громадяни"