![]() |
Презентація Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл на Форумі |
Форум зібрав більше сотні учасників з усієї Донецької області: директорів малого та середнього бізнесу, депутатів та голів населених пунктів, керівників комунальних та державних підприємств, IT-компаній, громадських діячів.
![]() |
Підписання меморандуму з Краматорською міською радою |
Після Форуму також відбулась робоча зустріч з головою Донецької адміністрації з обговоренням можливого впровадження Єдиної системи відкритих бюджетів по всьому регіону, як елемент розвитку SmartRegion.
![]() |
Зустріч з головою Донецької ОДА |
Нагадаємо, що раніше вже був підписаний меморандум з Дружківським управлінням освіти по впровадженню системи в загальноосвітні заклади міста.