Тренінг з написання грантових заявок для молодих ГО, БФ, ініціативних груп

Запрошуємо молоді ГО, БФ, ініціативні групи, робочі групи, волонтерські об'єднання, які хочуть навчитися писати заявки на грантові конкурси міжнародних фондів та організацій та реалізовувати проєкти у напрямку програм розвитку.

На тренінгу ви ознайомитеся з основними підходами до написання грантових заявок, як формулювати мету, завдання, визначати проблеми, формувати план проєкту, складати бюджет, визначати ризики та досягати результатів. 

Дата: 7-8 вересня 2023 року (2 дні)

Час: 10:00-14:00

Для кого: молоді ГО, БФ, ініціативні групи, робочі групи, волонтерські об'єднання, які ще не мають достатньо досвіду по написанню грантових заявок та реалізації проєктів, що фінансують міжнародні організації.

Області: Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська області.

Формат: онлайн, через ZOOM

>> РЕЄСТРАЦІЯ <<

Тренерки:

  • Тетяна Романенко - тренерка з  фінансової грамотності та проєктного менеджменту.
  • Ольга Леонтьєва - лідерка Мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення громад Запорізької області, тренерка з проєктного менеджменту та розвитку  громад.

Тренінг організований Херсонським обласним благодійним фондом "Об'єднання" за підтримки NED, який працює у напрямку розвитку з 2011 року, і тільки за останні 5 років підтримав сотні ініціатив у десятках населених пунктів півдня України. 


Гуманітарні програми та програми розвитку - в чому різниця?

Гуманітарні програми та програми розвитку є двома різними видами міжнародної допомоги, які мають різні мети та завдання. Гуманітарні програми зазвичай спрямовані на надання допомоги людям, які потерпіли від кризових ситуацій, таких як війна, природні катастрофи, голод або епідемії. Метою гуманітарної допомоги є забезпечення людей необхідними ресурсами, щоб вони могли вижити та продовжувати своє життя.

З іншого боку, програми розвитку спрямовані на підвищення рівня життя та розвиток різних секторів економіки, таких як освіта, охорона здоров'я, сільське господарство, транспорт тощо. Метою програм розвитку є забезпечення сталого розвитку та покращення якості життя людей на тривалий термін.

Програми розвитку також включають в себе проєкти, спрямовані на підвищення соціальної згуртованості та взаєморозуміння між людьми. Ці проєкти можуть включати спільні культурні заходи, обмін студентами та науковцями, та інші ініціативи, які сприяють співпраці та розумінню між різними культурами та групами.

Програми розвитку є важливими, оскільки вони сприяють сталому розвитку та покращенню якості життя людей на тривалий термін. Завдяки цим програмам, люди можуть отримати доступ до освіти, охорони здоров'я та інших ресурсів, які допоможуть їм розвиватися та покращувати свої життєві умови.