(Подовжено!) Оголошуємо відкритий тендер на закупівлю послуг - організація заходів

тендер громади Херсонщини


Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання» в межах проєкту «Херсонська область: громадська безпека та відновлення в умовах змін», що впроваджується за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг - організація заходів:

 1. 2-денний воркшоп «Формування інформаційної політики». Час: друга половина червня – перша половина липня 2024 р.
 2. 2-денний Тренінг по проєктному менеджменту. Час: друга половина липня – перша половина серпня 2024 р.

Більш детально описано у Додатку 1

Дата оголошення про тендер: 23 травня 2024 року.

Термін подання тендерних пропозицій: 16 червня 2024 

Предметом закупівлі є організація заходів.

Строк надання послуг: протягом 90 днів від дати підписання Договору.


Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, акт виконаних послуг). 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2);
 4. Зразок договору надання послуг;
 5. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні послуги тощо);
 6. Оригінал рахунку фактури.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.


Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді на ел. адреси office@fundunion.org , ac@fundunion.org до 18:00 13 червня 2024 року. 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Відкритий тендер Угода № RPP/2023/04/016/CS назва учасника» до 18:00 16 червня 2024 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 години 16 червня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 22 червня 2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.


Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Контактна особа по операційним/організаційним питанням: 

Юрій Антощук, Голова ХОБФ «Об’єднання», office@fundunion.org

Контактна особа з питань по тендерним процедурам:

Наталя Олійник, Бухгалтер проєкту, ac@fundunion.org